OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ I EVENTÓW

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie technicznej obsługi imprez, czyli transport wybranych telebimów LED, montaż ekranów diodowych w miejscach określonych przez Klienta, podłączenie i konfigurację ekranów ledowych, wgranie oprogramowania, opracowanie strony wizualnej oraz demontaż ekranów LED po zakończeniu eventu. Dysponujemy nowoczesnymi telebimami LED, mobilnymi ekranami LED, bandami LED, kurtynami LED i fasadami LED. W ramach zlecenia zadbamy, aby nagłośnienie oraz oświetlenie były najlepszej jakości, by nadać imprezie wyjątkowy charakter.

Dysponujemy sprzętem AV na miarę XXI wieku, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć niezwykłą oprawę multimedialną Państwa imprezy. Oprawę, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Nasze rozwiązania znakomicie sprawdzą się przy realizowaniu dużych imprez masowych: galach, festiwalach, koncertach czy produkcjach telewizyjnych.

Współcześnie można zauważyć intensywny rozwój nowoczesnych technologii, w tym – technik multimedialnych. W obiegu pojawia się coraz więcej telebimów i urządzeń AV, które są w stanie zapewnić genialną jakość obrazu i dźwięku. My proponujemy unikalne rozwiązania, które powstają przede wszystkim w oparciu o oczekiwania klienta

Weźmiemy pod uwagę Państwa wszystkie wytyczne oraz budżet, jaki można wykorzystać na ten cel. Możecie Państwo skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia, które zdobywaliśmy przez wiele lat. Dysponujemy gotowymi projektami, które przekształcimy na potrzeby Państwa widowiska lub od podstaw zbudujemy dla Państwa oprawę audiowizualną, dzięki czemu szukanie dodatkowych podwykonawców jest całkowicie zbędne. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani oryginalnymi i innowacyjnymi pomysłami na zorganizowanie masowej imprezy, zapraszamy do kontaktu z nami.

 
USŁUGI ŚWIADCZONE W RAMACH TECHNICZNEJ OBSŁUGI IMPREZ
  • transport, montaż i konfiguracja ekranów LED, band LED, kurtyn ledowych, fasad LED, oświetlenia i innych urządzeń audio wizualnych.
  • instalacja oprogramowania do obsługi urządzeń.
  • realizacja audio - wizualna eventu.
  • demontaż urządzeń i instalacji
  • post produkcja