Investtech prezentuje Państwu nowoczesne i praktyczne kioski multimedialne, wyposażone w ekran diodowy o wysokiej jakości i estetyczna obudowę. Infokioski to urządzenia które wpisują się w standardy linii produktów Digital Signage. Zapewniają wyświetlanie interaktywnych reklam, oraz dostęp do bieżących informacji ,w miejscach w których dba się o pozytywny rozwój relacji z Klientem. Otwierają one przed nami nowe możliwości prezentacyjne, podkreślając nowoczesność i potencjał danej firmy.

WŁAŚCIWOŚCI INFOKIOSKÓW WEWNĘTRZNYCH

Infokioski o przeznaczeniu wewnętrznym mogą być stosowane w zamkniętych przestrzeniach, gdzie ich pracy nie zakłócą zmieniając się warunki atmosferyczne. Obudowa tych urządzeń jest stabilna i zabezpieczona przed wandalizmem, kurzem i odporna na graffiti. Ze względu na zróżnicowanie potrzeb i stylistyki, mogą Państwo dowolnie dobierać kształty, kolory i wyposażenie infokiosków, według własnych upodobań. Kioski multimedialne przybierają postać wiszącą, stojącą lub mogą być wbudowane w ścianę budynku. Wyposażone są w pasywne systemy chłodzenia, które odpowiednie działanie wszelkich procesów technologicznych. W zależności od oczekiwań naszych Klientów dobieramy odpowiedni rodzaj ekranu – dotykowy lub obsługiwany za pomocą trackballa. Wyświetlacz może mieć dowolną wielkość, a jego moc świetlna mieści się w granicach od 300 do 700 cd/m² . W infokioskach mogą być zamontowane takie urządzenia peryferyjne jak czytniki kart, kamery, głośniki, trackballe, klawiatury, a nawet drukarki.

WŁAŚCIWOŚCI INFOKIOSKÓW ZEWNĘTRZNYCH

Ze względu na miejsce użytkowania, infokioski zewnętrzne posiadają trwałą, wandaloodporną i zabezpieczoną przed zmieniającymi się czynnikami pogodowymi obudowę, wykonaną z nierdzewnych materiałów. Wysokie parametry techniczne wymagają zastosowania zintegrowanego układu chłodzenia, ogrzewania i klimatyzacji, który nasza firma oferuje Państwu w standardzie. Posiadamy obudowy w różnych kształtach i kolorach, które mogą Państwo idealnie dopasować do poszukiwanej stylistyki urządzenia. Kioski multimedialne o przeznaczeniu zewnętrznym posiadają ekran o mocy świetlnej wynoszącej od 1500 do 2000 cd/m² i o kontraście 1000:1. Do urządzenia mogą być dołączone takie akcesoria jak klawiatura, mysz, port USB, kamera, czytnik kart i drukarka. Na specjalne życzenie naszych Klientów, w obudowie infokiosku może umieścić dodatkowe oświetlenie, które umożliwi użytkownikom lepszą widoczność

Oprogramowanie

Kioski multimedialne maja na celu udostępnianie reklam i treści informacyjnych. Szczególnie ważne jest zapewnienie użytkownikom tych urządzeń łatwej i zrozumiałej obsługi. Firma Investtech w swoich urządzeniach instaluje intuicyjne i inteligentne oprogramowanie, które upraszcza kontrolę i obsługę urządzeń. Sprawia, że każdy, bez względu na wiek i umiejętności będzie mógł skorzystać z danego infokiosku. Oprogramowanie może automatycznie dostosować jasność ekranu do warunków nasłonecznienia, a także blokować niepożądane strony internetowe, które użytkownik chce obejrzeć. Dodatkowo będą mieli Państwo możliwość ustawienia indywidualnych konfiguracji, czasu wyświetlania poszczególnych informacji i czasu wygaszenia ekranu. Zainstalowany system operacyjny pozwala na odtwarzanie treści w dowolnej formie – od zdjęć aż po wysokiej jakości filmy.

Zastosowanie

Infokioski umożliwiają lepszą interakcje z Klientami, poprzez emisję wyraźnych i nietuzinkowych treści, które przyciągają uwagę odbiorców 24 godziny na dobę. Urządzenia te doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie wymagany jest stały dostęp do informacji. Pełnią także rolę komunikatorów w przestrzeni publicznej, w centrach handlowych, w bankach, aptekach, restauracjach, lotniskach, dworach kolejowych, kinach i biurach podróży. Kioski multimedialne mogą być wykorzystywane jako systemy prezentacji podczas targów, konferencji i wystaw branżowych, zapewniając atrakcyjny przekaz treści.

Indywidualny dobór urządzeń i wyrazisty ekran o wysokiej rozdzielczości to główne zalety naszych produktów. Pomożemy Państwu wybrać odpowiednie urządzenie i skonfigurować jego parametry pod względem warunków dyktowanych przez otoczenie. Gwarantujemy rozwiązania technologiczne na najwyższym poziomie, produkowane w naszym Dziale Technicznym przez specjalistów.