Investtech pragnie Państwu zaoferować szeroką gamę mobilnych ekranów LED na wynajem, o przeznaczeniu zewnętrznym i wewnętrznym. Produkty te powstają z myślą o zapewnieniu widowiskowych efektów wizyjnych w trakcie masowych imprez rozrywkowych , konferencji, targów i pokazów mody. Charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi i elastycznym montażem, przez co idealnie sprawdzają się w okolicznościach, które wymagają szybkiej obsługi technicznej. Swoim Klientom zapewniamy pomoc na każdym etapie organizacji eventu, od wyboru odpowiednich urządzeń, aż po demontaż konstrukcji.

WŁAŚCIWOŚCI MOBILNYCH EKRANÓW LED

Każdy panel, składa się z wydajnych diod LED w dwóch systemach – SMD i DIP. Parametry modułów dobierane są pod względem rodzaju urządzenia i jego przeznaczenia. Technologia SMD pozwala uzyskać wyższą głębię kolorów, podczas gdy technologia DIP idealnie wyświetla obraz na ekranach o bardzo dużym formacie. Zawsze staramy się dobrać odpowiednie parametry urządzenia do warunków świetlnych, panujących podczas danego wydarzenia.

Produkujemy mobilne ekrany LED o przeznaczeniu zewnętrznym i wewnętrznym:

  • Mobilne ekrany zewnętrzne charakteryzują się wyższą wartością mocy świetlnej, która wynosi od 3500 cd/m² do 12000 cd/m². W tych urządzeniach rozmiar plamki wynosi od 6 – 50 milimetrów, co przekłada się na lepszą widoczność obrazu z każdego miejsca.
  • Mobilne ekrany wewnętrzne to produkty, które wymagają mniejszych parametrów luminancji. W ich przypadku wartość jasności mieści się w granicach od 500 cd/m² do 1500 cd/m², a rozmiar piksela wynosi od 0,6 do 10mm.

Produkowane przez naszą firmę ekrany LED są wysoce energooszczędnymi produktami. Diody elektroluminescencyjne, które pokrywają powierzchnię wyświetlacza, nie pobierają zbyt dużej ilości prądu, przez co redukują koszty zużycia energii elektrycznej.

MONTAŻ I STEROWANIE

Każdy ekran LED składa się z poszczególnych części modułowych. W zależności od rodzaju wydarzenia i od warunków atmosferycznych, nasza firma odpowiednio dobiera i łączy dane panele, by stworzyć precyzyjne i wysokiej jakości wyświetlacze. Urządzenia transportowane są w bezpiecznych skrzyniach, które chronią je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Do montażu ekranów używamy specjalnych i stabilnych konstrukcji, o wysokim stopniu praktyczności.

Produkowane przez nas ekrany diodowe wyposażone są w inteligentny i intuicyjny system zarządzania treścią. Oprogramowanie współpracuje z systemem Microsoft Windows, przez co sterowanie urządzeniem jest niezwykle łatwe, nawet dla początkujących użytkowników. Zainstalowane programy pomagają dobrać odpowiednie parametry urządzenia i kontrolować emisję animacji, zdjęć i filmów z dowolnego miejsca na Ziemi.

Investtech od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu wydajnych i profesjonalnych ekranów diodowych, które mogą być wykorzystywane w trakcie koncertów, festiwali, konferencji, wystaw branżowych, pokazów mody i wielu, wielu innych eventów. Nasz zespół pomoże Państwu dobrać odpowiednie zaplecze technologiczne i precyzyjnie skonfiguruje urządzenia do Państwa potrzeb. Wspólnie stworzymy event, o którym nikt nie zapomni.