WYNAJEM TELEBIMÓW I SPRZĘTU AV

Firma Investtech od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości sprzętu wizyjnego na potrzeby masowych wydarzeń rozrywkowych, konferencji, wystaw branżowych i pokazów mody.

Jesteśmy producentami profesjonalnych telebimów, kurtyn LED, band LED i siatek LED opartych o wysoce wydajną i energooszczędną technologię. W naszym zapleczu technologicznych znajdują się precyzyjne telebimy oraz sprzęt audio, będące doskonałymi nośnikami treści reklamowej i informacyjnej.

Oprócz wynajmu telebimów i sprzętu AV niezbędnego do organizacji eventu, zapewnimy Państwu wsparcie techniczne na każdym etapie organizacji wydarzenia, a także transport wybranych modeli telebimów oraz ich montaż.

NA POTRZEBY EVENTU MOGĄ PAŃSTWO WYNAJĄĆ:

  • TELEBIMY LED – o przeznaczeniu zewnętrznym i wewnętrznym, złożone z poszczególnych części modułowych, wygodne w montażu i transporcie, zapewniające ogrom możliwości wizyjnych.
  • KURTYNY LED – wysoce elastyczne urządzenia wewnętrzne i zewnętrzne, przybierające dowolne kształty i prezentujące zróżnicowaną pod względem formy treść w pełnej ferii barw.
  • BANDY LED – urządzenia przeznaczone do użytku w trakcie rozgrywek sportowych, dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi, emitujące wyraźne i pełnokolorowe reklamy sponsorów wydarzenia.
  • SIATKI LED – praktyczne i wysoce elastyczne produkty, pełniące rolę oświetlenia i ekranu wizyjnego w jednym, konstrukcja pozwalająca na dowolny wybór rozmiarów i kształtów.
  • TABLICE WYNIKÓW - praktyczne urządzenia ledowe używane podczas wydarzeń sportowych, prosta obsługa i wyraziste kolory wyświetlacza; kilka opcji wyświetlania treści.