Ekrany LED, podobnie jak inne urządzenia ledowe, wymagają specjalistycznej opieki technicznej. Investtech w oparciu o wiedzę i doświadczenie oferuje wysokiej jakości usługi serwisowe. Specjalizujemy się w naprawach urządzeń audiowizualnych gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Wykonujemy przeglądy instalacji LED. Zajmujemy się także ekspresowym usuwaniem usterek, konfiguracją oraz konserwacją urządzeń z technologią LED. Wszelkie usługi serwisowe wykonywane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy szybko reagują na każdą awarię techniczną. Usługi serwisowe świadczone są na miejscu u Klienta (w miarę możliwości) lub w naszej profesjonalne wyposażonej pracowni.

EKSPRESOWE USŁUGI SERWISOWE

Nasza firma zapewnia fachowe usługi serwisowe urządzeń audiowizualnych dla Klientów indywidualnych i firm związanych z branżą eventową, rozrywkową i sportową. Nasze działania serwisowe nakierowane są nie tylko na naprawy urządzeń ledowych, ale także na zapobieganie wszelkim awariom. Wiemy, jak ważne jest poprawne funkcjonowanie urządzeń LED na różnego typu imprezach, dlatego oprócz tradycyjnych usług serwisowych (naprawy ekranów LED, przeglądy techniczne ekranów diodowych) oferujemy usługę opieki technicznej nad sprzętem. Dla naszych Klientów jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę. Działania serwisowe podejmujemy już w trakcie pierwszych 2 godzin od zgłoszenia awarii urządzeń.

SERWIS EKRANÓW LED

Ekrany LED charakteryzują się wysoką precyzją wykonania. Z tego względu przy każdej naprawie, jak i przy każdym przeglądzie stanu technicznego, wymagane jest używanie specjalistycznych narzędzi i programów diagnostycznych. Firma Investtech, współpracując z producentem najlepszych na rynku narzędzi do diagnozowania i napraw ekranów LED, oferuje profesjonalne i rzetelne usługi serwisowe. W ramach serwisu ekranów LED wykonujemy takie usługi jak: ocena stanu technicznego ekranów LED, wymiana diod LED, wymiana okablowania, konserwacja i aktualizacja oprogramowania. Serwisujemy ekrany LED na gwarancji, jak i po okresie gwarancyjnym. Dodatkowo dysponujemy bogatym zapleczem części zamiennych do różnego typu ekranów ledowych.

SERWISOWANE URZĄDZENIA
  • EKRANY LED
  • BANDY LED
  • KURTYNY DIODOWE
  • EKRANY MOBILNE
  • URZĄDZENIA DIGITAL SIGNAGE