W naszej pracowni technologicznej tworzymy kurtyny diodowe o uniwersalnym zastosowaniu i specjalistycznych parametrach technicznych. Produkty te cechuje wysoka elastyczność, łatwość montażu i możliwość dostosowania do dowolnej powierzchni. Ekrany kreatywne i kurtyny diodowe (siatki LED) łączą koncepcje praktyczności z ideą nowoczesnych rozwiązań świetlnych, które możemy dostosować do Państwa wymagań.

ZEWNĘTRZNE EKRANY KREATYWNE I KURTYNY DIODOWE

Zastosowanie ekranów kreatywnych i siatek LED w otwartych przestrzeniach wymaga doboru odpowiednich parametrów luminancji. Wartość mocy świetlnej przekłada się na nieco większe zużycie prądu i wynosi od 3500 cd/m² do 7000 cd/m². Dobór tak wysokiego poziomu jasności gwarantuje doskonały odbiór obrazu w warunkach wysokiego natężenia promieni słonecznych. Ze względu na oddalenie ekranu od oczu odbiorców, rozdzielczość wyświetlacza ekranów kreatywnych i siatek LED jest mniejsza w urządzeniach zewnętrznych, niż w urządzeniach wewnętrznych. Każdy moduł kurtyny diodowej pokryty jest pikselami w rozmiarach od 6 do 8 milimetrów, co umożliwia znakomity odbiór obrazu, mieniącego się pełno kolorową paletą barw 16, 7 mln, już w odległości 10 metrów od ekranu.

Oferując bogatą gamę rozwiązań wizyjnych zawsze uwzględniamy potrzeby naszych Klientów. Kurtyna diodowa to produkt o niespotykanej elastyczności, który może być wykorzystany do tworzenia wyjątkowych konstrukcji, w zgodzie z Państwa oczekiwaniami. Jest on lżejszą i tańszą alternatywą dla specjalistycznych ekranów wielkoformatowych i gwarantuje zjawiskowe efekty świetlne.