W trakcie widowiska sportowego publiczność zgromadzona na stadionie i przed telewizorami głośno kibicuje swojej drużynie, przyglądając się najmniejszym szczegółom gry. Ich wzrok przyciągają nie tylko sportowe zmagania, ale także wyświetlana na bandach sportowych reklama, dzięki której sponsorzy meczu mogą dotrzeć do szerokiego kręgu odbiorców. W Investtech dbamy o kompleksowe rozwiązania technologiczne. Produkujemy bandy diodowe, które dostarczają treść reklamową i informacyjną w wysokiej jakości podczas przeróżnych eventów sportowych.

DIODOWE BANDY ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE

Bandy LED są specjalistycznymi wyświetlaczami, otaczającymi powierzchnię boiska, na których wyświetla się treść reklamową w formie logotypów napisów, animacji, zdjęć czy filmów. Tworzone przez naszą firmę bandy diodowe przeznaczone są do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.
Zewnętrzne bandy LED charakteryzują się wyższym parametrem luminancji. Moc świetlna, ze względu na mocne nasłonecznienie i dużą odległość wyświetlacza od oczu widza jest wyższa niż w produktach wewnętrznych i wynosi od 3500 cd/m² do nawet 12000 cd/ m². Bandy zewnętrzne wymagają także zwiększonej odporności na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe czynniki zewnętrzne. Nasze produkty są zabezpieczone przez wilgocią, wodą, kurzem i skrajnymi temperaturami. Diodowe bandy zewnętrzne posiadają piksele w rozmiarze od 1o do 20 milimetrów, by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom widzów.
Bandy wewnętrzne cechują się znacznie niższą wartością mocy świetlnej, która mieści się w granicach od 700 cd/m² do 2000 cd/m². Ze względu na mniejszą odległość od oczu widza, bandy pokryte są diodami o rozmiarze plamki od 6 do 16 mm, co wpływa na większą rozdzielczość i lepszy odbiór obrazu przy sztucznym oświetleniu.

Investtech zapewni Państwu transport, montaż i demontaż urządzeń, a także wsparcie techniczne w trakcie wydarzenia. Gwarantujemy pełną satysfakcję z naszych produktów i widowiskowe efekty wizyjne na wysokiej jakości wyświetlaczach LED.